Právě je pát zář 27, 2024 6:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2007 2:41 pm 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Problém je, že ty baráky vlevo teď kolidují s tím stolem- když jsem se na to podíval, musel jsem si chvíli uvědomovat, že je to stůl a ne barák hned vedle toho, ve kteérm je tenhle interiér...

U toho vpravo bych se zase přimlouval, aby tam byl vidět kus oblohy- nebude to vypadat jako tapeta přilepená z druhé strany skla.

Jinak nasvícení je fajné :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2007 3:06 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 15, 2005 10:57 pm
Příspěvky: 637
Bydliště: Brno
no jestli jsi mel zajem predvest "efektni design" interieru jak psal Blitz tak diky pohledu proti slunci a jeste v zapadu si tam z toho interieru moc nevychutnam.
Ohledne pozadi je pravda, ze mraky nerusi, varianta 2 ma vice atmosferu, ale je mene nazorna. Kazdopadne to vypada, ze co progress to bliz do suterenu :) (u posledniho mi nejak nesedi perspektiva interier exterier - vypada to, ze ma kazda ubezniky jinde, pozadi je textura?)

apropos kdybych se nevratil k prvnimu tak na poslednich dvou ty cervene policky nebo umyvadylka bo co to je vypadaji, ze levituji v mistnosti (stin navazuje na objekt z druhe strany)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2007 6:15 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
tol:já věděl že se mi na tom něco nezdá kór když jsem přebarvil nasvícení aočka z venku do místnosti. no tak jsem to nějak upravil trochu, sice to pozadí pořád ruší a upoutává dost pozornosti od interiéru, ono úplně nejlepší by bylo kdyby to pozadí jenom dokreslilo atmosféru a člověk si řekl ano tohle je interiér ve výškové budově v nějakém velkoměstě a nemusel koukat do těch dvouch oken. což je naopak při západu slunce téměř nemožné.

vklidu:ono v tomhle obrázku ani tak nejde o ten interiér, spíše o ten pocit kterým na mě obrázek působí. jj pozadí je textura


jinak by se to mělo hnout dál až mi Bumpkin dodá druhou část modelu :)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2007 11:23 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 20, 2007 12:51 pm
Příspěvky: 551
Bydliště: Praha, Česká Lípa
No atmosféra je fakt úžasná, ale jeden model tam dost trpí a to na osvětlené přepážce vpravo od židliček . .nějaká ta polička či co to je. Fakt to ubíjí, protože pokud kouknu pouze na poslední verzi, tak si pod tím nic konkrétního nepředstavím. Jinak mrakodrapy mi vůbec navadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 3:08 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 16, 2005 7:31 pm
Příspěvky: 408
líbí se mi to až na toho chlapa ten je tam dost rušivej, ale možná to dělá jeho nasvícení, protože místnost je osvětlená zkrz okna , ale ten chlap směrem od kamery


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 3:12 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 25, 2007 8:25 pm
Příspěvky: 40
no ten typek v kvadru se me tam moc nelibi....ta bila kosile tam hrozne vynika,pritom ten chlap tam moc videt neni..no neim,bez by to bylo lepci :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 9:33 pm 
Offline
..............
..............

Registrován: úte črc 13, 2004 12:18 am
Příspěvky: 2550
s tím chlápkem jsem se drbal 2 hodiny, po hodině jsem vzdal to že tam zapadne a po druhé to že ho tak nějak kloudně vstylizuju. Potom jsem se na to nedíval 45 minut přečetl Freekilův vzkaz že je to dobrý podíval jsem se na to a zjistil že tam sice vůbec nezapadadne vyčnívá stín a tak ale že to zase tak špatný není pak jsem se podíval na jinou stránku a zpátky a byla to hrůza zase jinam a zpátky a bylo to v pohodě. takže to nejhorší na obrázku je právě ta postava ačkoliv jsem se snažil ji tam vstylizovat.


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2007 11:44 am 
Offline
......
......

Registrován: pát říj 05, 2007 6:32 pm
Příspěvky: 919
neskúšal si ubrať trochu modrej? keď sa pozrieš na obrázok tak tam totiž žiadne miesto nemáš biele, čiže svetlo je oranžové... aspoň teda z môjho pohľadu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2007 9:23 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 23, 2006 1:18 am
Příspěvky: 602
Bydliště: SR, Žilina
1. Podla velkosti hlavy a stavby postavy by som tipoval že ide o muža nižšieho vzrastu. Vďaka jeho umiestneniu pôsobí ako by mal 2 metre.
2. Stále mám pocit akoby bol mierne naklonený dopredu a stál na špičkách - čo trochu napomáha príbehu, ale nepôsobí prirodzene.
3. jak tu už predomnou spomínali biela robí velký konktrast a nekoresponduje s nasvetlením a celkovou tonalitou. Ten posledný progres bude treba človiečka konktrastne vyladiť a možno trochu blurnout prechody(obrysy) mezi pozadím - ale posunul si to k lepšiemu :wink:

Toť moje postrehy. Snád ti k niečomu pomôžu :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz