Právě je ned zář 29, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Juggernaut
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2008 1:56 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Tak dlouho jsem obdivoval jednotku Juggernaut ve strategii C&C3:Tiberium Wars az mi to nedalo a pokusil jsem se Juggernauta sam vymodelovat. Zatim mam hotovy model, hodlam ho zakostit, otexturovat a snad i animovat, jestli to zvladnu ;). Blueprinty nebyly, takze jsem pouzival predlohy vyfocene primo ze hry, neni tam ale uplne volna kamera, takze celkove proporce jsem stejne musel odhadovat.

Original:
Obrázek

Muj model: (po kliknuti vetsi verze)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2008 3:31 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
tak s tim zakostenim to asi nebude az zas tak horky, jestli jste nekdo hral hru tak urcite vite co se na tech nohou vsechno hybe.. nedokazu asi udelat spravnou kostru, muselo by tam byt nekolik vzajemnych a zkrizenych zavislosti pro inverzni kinematiku :(. Pisty po stranach totiz musi umet slacit takovou tu "operku" az na zem, a robot si pak jakoby sedne. Ale musi se pohybovat i pri normalni chuzi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2008 6:14 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Začínám s texturováním :wink: (poprve v zivote jsem se dostal az k texturam, tak budte shovivavy :D). Plánuju scénu kde bude robot někde zastrčený a dlouho nepoužívaný, proto ta koroze a škrábance. Kdyby k tomu někdo něco měl, tak jakékoliv komenty jsou vítány :wink: .

(po kliknuti vetsi verze)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2008 7:00 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 28, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 400
Bydliště: Harrachov
Pěkný.. Něco mi to připomíná :D , nebylo to i v red alert 2? :D
Model líbí, textury domakej, jak sou teď ty tutoriály na kov a tak na hlavní straně tak to by ti mohlo s timhle dost pomoct :) ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2008 7:03 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
mě se tam vubec nehodí ta modrozelená konstrukce ;) prostš mi tam nesedne :) jinak to zatím vypadá dobře....ale tý textury je zatím málo, tak se nedá tolik hodnotit. modelu nemám co vytknout. mě se líbí. hru sem nehrál a tak nevím, jak tam vypadá :) ale jak řikám. textura se bude hodnotit líp, když toho bude víc :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2008 7:03 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Díky, je možný že to bylo i v Red Alertech, ale ty jsem nehrál :). Dokreslím textury na zbytek modelu a pak budu upravovat materiál. 8) Ani jsem nevěděl jak může být účinná ta bump mapa. Na té kabině je to dobře vidět.
//2Vacik: Jsme to poslali najednou, jo barevnost ty konstrukce asi jeste poladim, moje barvoslepost se obcas projevuje :D, mel sem za to ze je seda :x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2008 10:29 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
nj :lol: zdání klame ;) ale jinak je to dost pěkný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv kvě 01, 2008 3:42 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
Takže další menší progress. Pokračuju s texturováním. Zbývají už jen nohy, ale ty asi budou nejpracnější. Hodlám to dodělat, takže nějaké nadšení mi ještě zbývá. Začínám i trochu promýšlet finalní scénu, ale nic moc mi nenapdá. :(

(po kliknuti vetsi verze)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv kvě 01, 2008 7:14 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
ten znak bych radši vymodeloval a scénu bych dal v nějakym rozborcenym městě vedle hořícího rozbortěnýho baráku, pohled od země...snad chápeš, jak to myslim (+ zapadající slunce, takže více načervenalé, nažloutlé světlo) :) ;) ale to město by asi bylo dost práce..no, nic jinýho mě nenapadá..když napadne, napíšu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv kvě 01, 2008 7:20 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 14, 2005 8:13 pm
Příspěvky: 1017
Bydliště: Plzeň
podobnou scenu sem mel na mysli.. to okoli se ale pokusim co nejvic zjednodusit, takze to bude asi dost tmava scena :) ... s tim znakem uvidim.. mam ho tam zatim jen jako skicu..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 02, 2008 1:58 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: stř bře 05, 2008 9:38 am
Příspěvky: 136
Znak vymodelovat a udelat ho tmavsi a od skrabancu.PRedstavuji si scenu kolem neco jako mohutnej stroj v popredi a za nim polorozpadly baraky,pohozene trosky,barely,mozna nejake mensi sttoje a zapad slunce.nebo pohled ze zeme nahoru na tmavou oblohu...Neco depresivniho nebo takoveho co te donuti rict si: Wow strasny stroj. (v tom nejlepim smyslu jako ze bys to nehctel potkat)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 02, 2008 2:13 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
cely to zabraveni je takovy nemastny neslany, vubec nejni vyrazny takovy jako kdyby si nejchtel nic potrhnout a nicim urazit, z blizka to vypada dobre ale z dalky nic moc, chtelo by to vic potrhnout rysy :wink: tam kde je dira dat trochu rzi nebo odlouply vrchni barvy a tak, pak to bvarevny odliseni (ta oranzova) klidne ji udelej souvislou stejnou barvou ale mistama odloupanou na zakladni barvu :wink: trochu to polidsti a opotrebuj :) prece to je bitevni stroj kterej se pouziva ne?? a kdyby si tam udelal sem tam hluboky rejhy od kulek nebo laseru byla by to bomba :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz