Právě je čtv bře 28, 2024 4:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: format DV
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 10:46 am 
Offline
..
..

Registrován: ned led 08, 2012 3:54 pm
Příspěvky: 59
Bydliště: Fiji
ahooj...

Ja vim ze je to blby dotaz a jsem na to asi expert ... mam Mpeg soubor.. ale jak ten soubor dostanu na plochu z blend.
Ja zkousela a on pa zmizel nekam tak jsem to musela rendrovat znova....
navic kdyz jsem to pak ulozila tak to nebylo na plose kde ukladam ten soubor ani nikde jinde..
prosim prosim prstickem hrabu.. pomozte miii
...ja jen ze uz bych to mela ukazat proff. aspon tu cvic.. verzi...

prikladam fotku dekuju michele

zkusila jsem to prejmenovat na frufru.dv a ulozit na plochu ale to se tam taky neobjevilo ( na te plose jako samostatne soubor dv)


Přílohy:
mpeg format.rar [336.99 KiB]
45 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: format DV
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 11:43 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 31, 2007 2:39 pm
Příspěvky: 569
Bydliště: ČR> Frýdek-Místek >Frýdlant n.O.> Pržno
V nastavení renderu je panel output, je na něm i nastavení formátu, do kterého se renderuje, ale tebe zajímá hlavně místo kde se to renderuje což je, pokud nenastavíš jinak, C:\tmp\


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: format DV
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 12:01 pm 
Offline
..
..

Registrován: ned led 08, 2012 3:54 pm
Příspěvky: 59
Bydliště: Fiji
jinak vim.. kde ten soubor je ale nejde v dv spustit ani v blend ani s nim jinak nejde manipulovat... coz znamena napr. ulozit ten format blabla.dv (617MB) z blendru na plochu abych to mohla prehrat v prehravaci a jakokoli manipulovat... rotovat, strihat, vkladat zvuk .. proste cokoli v Adobe Premiere.. proste blabla.dv je jen v blend souboru a ja chci vedet jak blabla.dv z blenderu dostanu na plochu.... snad jsem to popsala spravne... mysh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: format DV
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 3:44 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 30, 2005 6:39 pm
Příspěvky: 197
Bydliště: Frýdek-Místek
Z přiloženého obrázku jsem pochopil, že používáš MacOS, a také jsem pochopil, že tomuto systému moc nerozumíš a hledáš, kdeže ten soubor vlastně leží. Vypadá to, že všechny Tvé soubory jsou v "root" adresáři, což není úplně špatně, ale tohle se prostě běžně nedělá.

Běžně bývají uživatelské soubory (mezi něž rendery, fotky a ostatní dokumenty patří) do adresáře "home" a jeho podadresářů. Myslím, že pro Tebe bude určitě zajimavý studijní materiál tady: www.mujmac.cz.

Já používám Linux a v něm je struktura adresářu dost podobná, takže bych hledal adresář Plocha nebo Desktop právě v adresáři home. Cokoliv pak do tohoto adresáře (Plocha nebo Desktop ...) umístíš, objeví se jako ikona na ploše.
Jestli je vhodné mít všechny soubory na ploše, to už nechávám na zvážení každému. Osobně se mi to vůbec nelíbí a jen občas a opravdu něco nutného takhle umístím, abych to měl na očích.

Závěr (abych Ti tedy nějak pomohl):
Otevři správce souborů (tuším, že se jmenuje Finder) a "vyjmi" soubor 0001-4500.dv z adresáře "/" a přemísti do "/home/Desktop".


Přílohy:
home.jpg
home.jpg [ 17.19 KiB | Zobrazeno 1368 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: format DV
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 8:54 pm 
Offline
..
..

Registrován: ned led 08, 2012 3:54 pm
Příspěvky: 59
Bydliště: Fiji
dekuju .... video cerno cerna tmaaa ... takze jsem asi neco posrala pri renderu.... ale obrazky v tom adresari z rendru jsou ok takze mam vsechny... ...video tam je ale je cernee.. jde prehrat ii kdyz video funguje ale bez obrazku... ve finale je to cerne jak bota.. :emo23:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz