Právě je stř čer 26, 2024 2:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 10:49 am 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
Pojde o robota stojaceho pred stenou, na ktorej bude nim namalovany art, okolo este pridam prechovky s farbou, nejake skvrny od farby na nom a na podlahe, mozno prikryte kreslo plachtou. Bude to hlavny art pre dreamway.sk (zatial neexistujuca stranka)... cize: http://fathum.res5ekt.com/upload/test_header_robot.png

Materialy na nom este nie su finalne, su to iba testy ....viacmenej ide iba o model...uvitam nejake napady, kritiku a pod.
:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 11:12 am 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Mne sa to páči :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 11:30 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
je to velmi pekne ale rusi ma ta sikmina kde su pasy. Proste si to tam neviem predstavit... :) Je to evidentne hodne leskly povrch kovu a to mi pride rusive a asi aj take trosku nerealne ze by robot mal zrovna pri pasoch najlesklejsiu plochu. Ja by som ho dole oplechoval nejakou peknou texturou (napis, nejaky sikovny banner atp) ale rozhodne nic leskleho. :)

EDIT: jaaaaaj uz to tam vidim. je to trochu zlozitejsi povrch nez som opisoval hore. Ale mi to trvalo kym som to tam zbadal. To mi len potvrdzuje ze toho leskleho je tam az az.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 11:54 am 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
Siso píše:
je to velmi pekne ale rusi ma ta sikmina kde su pasy. Proste si to tam neviem predstavit... :) Je to evidentne hodne leskly povrch kovu a to mi pride rusive a asi aj take trosku nerealne ze by robot mal zrovna pri pasoch najlesklejsiu plochu. Ja by som ho dole oplechoval nejakou peknou texturou (napis, nejaky sikovny banner atp) ale rozhodne nic leskleho. :)

EDIT: jaaaaaj uz to tam vidim. je to trochu zlozitejsi povrch nez som opisoval hore. Ale mi to trvalo kym som to tam zbadal. To mi len potvrdzuje ze toho leskleho je tam az az.


jasneee ..diiik za komenty ...v podstate materialy som este neriesil ..cize textury zatial vobec nie ...dumem, ze ho spravim oplechovaneho, trochu dirty ....skor lakovaneho ako takto z leskleho kovu ...nasiel som na ftp aj cisty model, nuz tu je: http://fathum.res5ekt.com/upload/test_h ... phic10.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:15 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
je to velmi zlaty robot a urcite nepochybujem ze si sa nechal inspirovat Wall-E. :) Ak aj nie, to vobec nevadi a kludne si ho niekde na internete najdi a INSPIRUJ sa nim!. Vyzera ako jeho mladsi brat, maju nejakeho spolocneho ducha. :) Takze matne materialy urcite schvalujem. Na modely ja niesom expert takze tam ani nic zle nevidim. skor sa tesim na final s texturami a ak mozem poprosit tak renderuj v interaly.. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:18 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Robot roztomilý, pěkný, rozhodně upoutá na první pohled, konstrukce robota na mě působí jako když technik vlítne na hřbitov robotů a vybere si pár různých kousků a nějak je "slátá" dohrommady. :-)
Vidím toho robota někde ve scéně dělané pro malé děti, tam by pěkně zapadnul. Neber to jako kritiku tvého umění, spíše jsem vyjádřil jenom jak na mě robot působí. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:21 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
no a to je prave to ono. Urobit model pre deti je mnohdy ovela tazsie nez nejaky "vazny".

Pohladom nanho vies opisat hned niekolkymi vetami jeho charakter (povahu), ktoru stranu asi tak v pribehu bude zastavat atd atd. A to aj bez textur.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:26 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
Nema to byt vazny model ...ma to byt hrave :) ...o to ide ...samotny art bude farebny ...musi uputat a trochu pobavit...a co sa tyka renderu ...trochu vaham, ci ist do interneho ....uvidim aky bude dalsi progress, resp. prvky ...a farby ..podla toho sa rozhodnem pre render ...resp. vyrenderujem 2 verzie a rozhodnem sa medzi nimi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:31 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
no a co sa tyka wall-i-ho ..snazil som sa vyhnut porovnavaniu s nim, preto som sa hral s myslienkou, ze bude leskly a nie dirty ... :) ...inak wall-i-ho mam strasne rad ...v tejto veci ide o urcitu dokonalost :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 12:58 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
By mě zajímalo co používáš za renderer, protože ty rendery vypadají dosti uvěřitelně? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 1:02 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
G_Taurus píše:
By mě zajímalo co používáš za renderer, protože ty rendery vypadají dosti uvěřitelně? :-)


Testujem si trochu Yafaray na tejto worke... uvidim, ci sa na to nevykaslem a opat skoncim pri klasike Internal :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 1:09 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
urob prosim ta z toho prveho renderu aj internal. schvalne by som chcel vidiet rozdiel. diky. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 1:11 pm 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
Siso píše:
urob prosim ta z toho prveho renderu aj internal. schvalne by som chcel vidiet rozdiel. diky. :)

ouki :) ...ked sa dostanem k svojmu PC, tak to tu pastnem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 1:33 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 04, 2006 8:11 am
Příspěvky: 1148
Bydliště: Pardubice
Jo, těším se na postup. Připojuji se k obdivným hlasům. Mě zaujal na první pohled. Při pohledu na ty jeho oči jsem si vzpomněl na film "Číslo 5 žije". Ten měl taky takový pěkný velký kukadla. :-D
Já jsem dost zatížený na mesh, protože i z toho se mnohdy dá mnoho vypozorovat a případně poučit, jak kdo vedl mesh. Mohu tedy poprosit o nějaký reander s wire?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Robot (artcreator)
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 10:51 am 
Offline
 ...
 ...

Registrován: úte dub 11, 2006 2:06 pm
Příspěvky: 106
deadline sa blizi :-) , tak som si k tomu opat trochu sadol a poriesil niektore materialy a textury, samozrejme nie finalne zatial:
http://fathum.res5ekt.com/upload/test_h ... obot02.png

..a este som slubil, ze ten isty img vyrenderujem "interne aj externe" v yafaray-i, nuz tu je porovnanie:

http://fathum.res5ekt.com/upload/render-test.jpg

nalavo internal AO + 2 samples lights
napravo yafaray photon mapping + 2 sapmles light + FG
riesil som tu istu Clay scenu aj bez PM, iba s directing light + AO v yafaray-i, no vysledok tu hodim s dalsim progressom, kedze sa mi nexcelo cakat, kym to dokonci...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz