Právě je čtv bře 28, 2024 12:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Biologicke centrum AVCR
PříspěvekNapsal: pát lis 04, 2016 10:14 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
No u tohoto je 3D len fakt malo. Ale kompletka je moja prace. Bolo to perfektne natacanie, tri dni v Krkonosiach a vdaka povoleniam sme sa dostali na miesta kde sa niekto len tak nepozrie. Hlavnu postavu som tam pritiahol kamosa, ktory si mimochodom zahral v mojich spotoch uz i inde kde nadaval mojej manzelke pred synom! :) Inak som u tohoto pouzil pozicany makroobjektiv z Fotoskoda, takze i tie pekne makra chrobakov je natocene v Krkonsociach a vacsina v Prahe v Kbeloch (nie kupene).



MakingOf:


A tu projekt kde "Palo" nadava (tocili sme to v Kbeloch):


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biologicke centrum AVCR
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2016 9:20 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
došlo mi, že komentovat tvoje videa snad ani nemám právo. to je natolik profi, že to přesahuje rámec čehokoliv, co tady kdo v minulosti dal. co bych ti k tomu já, takový domácí grafický "kutil", měl vlastně říkat? těch pár chybiček vidíš určitě sám (respektive - ty je vidíš, já v drtivé většině ne).

já se můžu tak akorát kochat, inspirovat a tiše závidět. a pak ty práce pochválit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biologicke centrum AVCR
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2016 11:38 am 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 19, 2008 11:11 am
Příspěvky: 1144
Bydliště: Praha
Vzdy tam najdes/najdem chybu. Ale o tom to je. V podstate ak narazis na to, ze budes so svojimi pracami na 100% spokojny tak si pomaly skoncil / skoncis. Nic ta uz nebude motivovat posuvat to dalej. Samozrejme, ze kazdy clovek ma svoje hranice a tak ako ja, neverim, ze sa v Blenderu uz niekam dalej posuniem, vobec mi to nevadi, pretoze to vzdycky ofejkujes inak. Zase na druhej strane keby nie Blenderu a zhruba 8 rokov dozadu (tusim) ked som sa rozhodol s nim zacat, tak by som asi nebol tak daleko ako teraz. I ked Blender jak vravim, uz zapinam len v sebeobrane. :) Casto ti ten cas klient nezaplati a ty sa budes s nim mrdat zbytocne dlho - klient to neoceni. Takze kuriozne vytahujem Blender na tie najlacnejsie zakazky, ktore ma bavia a travim s nimi viac casu nez s tymi drahymi. Tam kde mas frcat na deadline, si ho otvorit proste nemozes dovolit.

Diky ale za koment. Vzdy som rad ked mi niekto zkritizuje chyby lebo ty mozes vidiet ine nez ja. :) takze sem s nimi... :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz