Právě je čtv bře 28, 2024 10:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: svatyne
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 10:34 pm 
Offline
..
..

Registrován: stř črc 29, 2009 1:07 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Břeclav
po dlouhe dobe jsem zase neco stvoril. dost prace je v photoshopu. no, snaha byla
https://imagizer.imageshack.us/v2/1662x ... 1mAi8T.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: svatyne
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 12:01 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
uf. jsem vystudovany vytvarnik, nebudu se vyjadrovat ke zvolene scene. :)

ta photoshopacka prace tam jde na nekolika mistech dost citit, ale nevadi mi to. obrazek i tak pusobi "placate" a mam pocit, ze to tam pasuje.
mne se to teda nelibi ani trosku, ale verim, ze vetsina lidi ti to pochvali. jde na tom videt dost prace, toho si vzdy cenim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: svatyne
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2014 9:57 am 
Offline
.....
.....

Registrován: úte čer 28, 2011 8:01 pm
Příspěvky: 421
Já bych nebyl tak kritickej ke zvolenému námětu :) Přijde mi super, že to má nějakej děj, docela mě to zaujalo. Jsou tam místa, který nejsou moc realistický - třeba ta tráva se mi moc nelíbí, ty popínavý rostliny vypadají taky dost nepřirozeně, ale jsou tam i věci, který mi připadaj výborný - třeba ten spadlej kmen nalevo, nebo to kapradí. Postavy jsou anatomicky docela zvláštní - působí uměle - jako bys je vygeneroval v MakeHuman :). U postavy v popředí jsou třeba uplně zle ramena a příslušná část rukou.
Pak si ještě neodpustím pár poznámek k designu té "svatyně". Kámen je poměrně křehký materiál a pokud chceš udělat kamenný překlad na takovou vzdálenost, tak ten překlad musí být opravdu vysokej aby to ten kámen unesl a nerozpadl se. Taky se mi moc nelíbí ten dekor. Ty vzory jsou OK, ale přijdou mi hrozně veliký - takový veliký plochy by měly být pojednané trochu víc zajmavě - složitější dekor, drobnější detail. Taky ta malba na mramorové podlaze - to by asi taky nikdo neudělal, mramor je dekorativní sám o sobě a barva na podlaze by se asi rychle otřela. Taky mi nesedí měřítko textury mramoru.

Abych to shrnul: Podle mě je to solidní práce, která tě určitě posunula o kousek dál a to je hlavní. Do budoucna je ale potřeba abys mnohem líp pracoval s referencema. Najdi si stovky fotek věcí, který ti poslouží jako inspirace. Vyvaruješ se tak spousty drobných chyb, který ve finále dělají ten výtvor trochu dětinský.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: svatyne
PříspěvekNapsal: úte říj 07, 2014 6:50 pm 
Offline
..
..

Registrován: stř črc 29, 2009 1:07 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Břeclav
Děkuji za kritiku.

Marek: Postavou v popředí myslíš tu na schodech, nebo tu ještě blíž kameře?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: svatyne
PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 11:23 am 
Offline
.....
.....

Registrován: úte čer 28, 2011 8:01 pm
Příspěvky: 421
Myslel jsem tu bíž kameře, co je vidět jen z části...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz