Právě je čtv bře 28, 2024 9:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 3:48 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte úno 08, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 41
Tak jsem zabrouzdal trochu k jinému stylu abych si pročistil hlavu od 3D :-D. Po 4 hodinách hraní s vektory, barvami a celkově se vším vzniklo tohle... (čistě blender) doufám, že se bude líbit :wink:


Přílohy:
blender vectorimg.jpg
blender vectorimg.jpg [ 142.21 KiB | Zobrazeno 1066 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 4:44 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
Dufam ze sa Jar nenahneva, postnem tu aj ja svoju vec(neni to blender ale grafika jak grafika, nie? :emo06: ), nechcem zakaladat nove tema:
Obrázek
Hladam hlavne kritiku a viem ze je to suche, preto potrebujem trochu poradit...
Je to vsetko vymyslene, len trocha "trenujem" :-D
Btw Jar to sa take da v blenderi spravit? :emo02: Congrats!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 5:03 pm 
Offline
..........
..........
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 04, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 1624
Bydliště: Bratislava
Paul 68 Rageous: Nezdá sa ti to byť tróóóšičku netaktné a drzé, postnúť si v threade iného človeka svoju prácu a ešte požiadať o kritiku? Na také účely by si si mal zriadiť vlastný thread. Mne sa celkove zdá, že do fóra posledný čas posielaš dosť...blbé príspevky...sorry... *pokerface*


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 5:11 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
Kapo píše:
Paul 68 Rageous: Nezdá sa ti to byť tróóóšičku netaktné a drzé, postnúť si v threade iného človeka svoju prácu a ešte požiadať o kritiku? Na také účely by si si mal zriadiť vlastný thread. Mne sa celkove zdá, že do fóra posledný čas posielaš dosť...blbé príspevky...sorry... *pokerface*


Ano viem, je to dost drze, preto som napisal zhora ze sa dufam nenasere Jar....no zasa zakladat nove tema pre taku debilinu....no dobre budem sa snazit sa kontrolovat nabuduce :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 7:29 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 08, 2009 7:26 pm
Příspěvky: 312
J_ar : Wow, prvne jsem koukal na obrázek a řekl jsem si pěkná práce v Photoshopu, ale jak sem si předet popis, tak mě to dorazilo. S vektory jsem v blenderu dělal jednou a rychle jsem skončil. Je to úžasný. Skvlá práce. :emo17:
Paul 68 Rageous : Hele to si můžež poslat do jakýho koliv svýho threadu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: ned srp 07, 2011 12:48 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
J_ar: pekne ;) ani nevím že něco takovýh v blenderu jde :-D

Paul 68 Rageous: nemyslíš že by jsi se měl začít trošku krotit?? nejsi trochu hulvát?? copa J_ar píše aby sem lidi postovali svoje věci?? kámo zamysli se nad svým jednáním!!!!! nebo aspoň používej to co máš na krku jestli tam tedy něco ovšem máš.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: pon srp 08, 2011 2:12 pm 
Offline
..
..

Registrován: úte úno 08, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 41
Paul 68 Rageous: Jak už ti naznačili Kapo, boogie a Bumpkin, tak tohle není zrovna nejlepší způsob jak žádat o konstruktivní kritiku. Já poradím rád každému slušnému člověku se zájmem o grafiku, pokud je to v mých silách. Jakožto pracující člověk sice nestíhám sledovat všechny témata na fóru, takže mi leda cos unikne, ale pokud by se ti jednalo výhradně o můj názor, bylo by např. lepší napsat soukromou zprávu a já (i když to třeba nebude hned) rád odpovím a poradím :wink: . Chybama se člověk učí, tak já doufám, že tě to trošku pro příště morálně nakopne.

Teď teda k tomu plakátu.. no popravdě mi tam chybí spousta věcí. Osobně bych zvolil jiné písmo, očividně se jedná o rock, tak proč nezkusit pohledat trošku rockovější font?. Taky mi tam chybí zajímavější pozadí... Já osobně rád používám různé stěny a podobné povrchy, pohraju si s jejich kontrastem, trošku je jinak vycoloruju a mám vystaráno. U těch spodních údajů kdy a kde mi příjde špatná čitelnost, je tam trochu přehnaný efekt toho razavějícího železa, nebo co to je. I ten obrys kytary be šel provést zajímavěji. Nejlepší by bylo něco vygooglit (ale né zase kopírovat!!!) pro nějakou tu inspiraci, možná tě pak něco lepšího napadne. Peace.

b]boogie[/b]: Těma vektorama jsem chtěl říct vertexy... Myslel jsem tím, že v tomhle případě jim nedávám třetí rozměr, mají teda strukturu 2D.. měl jsem to líp popsat :wink:.

b]Bumpkin[/b]: Blender je prostě univerzál :D

Pro lepší představu screen.. jinak díky všem :-)


Přílohy:
Grafika1.jpg
Grafika1.jpg [ 106.51 KiB | Zobrazeno 951 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fialová je dobrá :)
PříspěvekNapsal: pon srp 08, 2011 6:08 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 05, 2009 8:37 pm
Příspěvky: 1212
J_ar: Pěkná práce :emo17:

btw.já občas taky řešil dost věcí radši v Blenderu než v Inkscapu, protože ho mám víc v krvi neříkám, že je to správné, ale pro výsledek dostačující

přeji další pěkné práce zveřejnéné tady :-)

Martin S. :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz