Právě je čtv bře 28, 2024 10:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Glenda
PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2009 10:52 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
prácička pro kamaráda - Ondra Harnušek napsal parodii na hororovou sérii o Johnu Sinclairovi a řekli jsme si, že by to chtělo nějaký slušivý přebal 8-)
na obrázku je Glenda a její smrtící bradavky, hejno Satanových veverek a Absinthová hvězda (když se podíváte zblízka, uvidíte tvar pelyňku 8-) ) přiznám se, že tam měla mít ještě bič, ale čas už dost tlačil...
jinak samotnou malbu předcházelo dost studií lidské anatomie a tělesných proporcí, veverky sou v Blenderu, chlupy dokreslený ručně...
chtěl bych poděkovat Photoshopu 7.0CE a tabletu Trust TB4200 no a samozřejmě nejlepšímu 3D softu na světě - Blenderu :banana:

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Glenda
PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2009 5:59 pm 
Offline
....
....

Registrován: pon srp 11, 2008 4:34 pm
Příspěvky: 272
Je to docela povedené, celkově se mi to líbí, i když bych k tomu měl celkem dost připomínek:
Je to dost tmavé - ty veverky pomalu nejsou v té tmě rozpoznatelné...
Ta slečna má příliš dlouhý krk a malou hlavu, navíc má nepřirozeně protáhlý nos a tváře...
Taky bych upravil nasvícení té slečny - hlavně to světlo ze zadu bych trochu zesílil, aby byl lépe vidět tvar jejího těla...
Jinak ta perspektiva taky není úplně v pořádku - linie očí x linie ramen x linie kolenou...
Taky bych možná použil kontrapost - vypadalo by to přirozeněji...
Je na tom vidět kus práce :emo17:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Glenda
PříspěvekNapsal: úte zář 15, 2009 10:40 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
díky za koment, sice nemám v plánu se k tomu už vracet, ale rozhodně si vezmu ponaučení :wink: zapomněl jsem dodat, že je to můj první pokus o kresbu ženské (na papír jsem dělal jen pár studií)...
kontrapost - dokuds to sem nenapsal, nikdy jsem o tom neslyšel :lol: google mi ovšem odpověděl :)
jinak tmavý veverky - chtěl jsem, aby byla většina pozornosti na ní, i když je fakt, že ty oči by jim aspoň mohly svítit trochu víc...
díky za tip linie očí, ramen kolen, na to mě nenapadlo hledět a teď vidím, že ta perspektiva na té hlavě celkem ujíždí...snad budu mít příležitost si tyhle podstatný detaily vychytat :)
chystám napsat Making Of na grafika.cz a ty nedostatky bych tam měl zmínit, nevadí, když Ti tam v té souvislosti hodím credits?:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Glenda
PříspěvekNapsal: čtv zář 17, 2009 10:23 am 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
kontrapost by na takto rozkrocenych nohach byl hodne divny. obavam se, ze by to budilo dojem, ze je ta zenska po obrne. :-D
ale asi jsi myslel dat nozky hezky k sobe a povolit pas a ramena. to by bylo fajn, ale myslim, ze by pak ta zenska nepusobila jako bijec (coz byl imho zamer).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz