Právě je čtv bře 28, 2024 7:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 10:34 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
Tak další verze je na světě... Trošku jsem přeskádal levely a doplnil další 2 tak že teď je hratelných již 5 levelů :)
http://milikiller.tym.cz/bordel/testovaci67.zip


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 1:12 am 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Hm tak to asi na dalsie prispevky nevypada. Ja uz len dorobim menu a skusim najst nejaku dobru muzicku, ale asi to nestihmen do zajtra, ale az do pondelka, tak snad to nebude problem.
Kazdopadne sa uz tesim na dalsiu temu :-) ta by sa mohla vyhlasit subezne s hlasovanim, nech uz mam na com pracovat...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 11:20 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
To že to pošleš v pondělí asi vadit nebude, přemýšlím že bych termín posunul do úterka do večera, jelikož je volno tak by toho mohl někdo využít, beru_ska by se chtěla také zůčastnit, ale neměla čas... tak by možná něco stihla...

Vadilo by tu někomu když se soutěž prodlouží o 2 dny?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 11:27 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
A co zbytek z vás? co říkali že něco udělaj? Takhle se ty soutěže dělat opravdu nedaj !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 11:40 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Mne nevadi ked sa to posunie, ale len ak to chce fakt niekto dokoncit. Ak teda beru_ska chce, predlzme to. Ale uz sa tesim na dalsie kolo, zrejme toto inym tak nesadlo, alebo ich to prestalo nejak bavit ci co. No veril som ze aspon zgerbiak nieco posle...
AD: pepa, no nic proti, ale podla toho co si poslal by sme museli cakat este hodne dlho. Ale urcite sa zapoj v dalsom kole :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 9:17 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
do úterka se čeká nejen kvuli berusce ale i kvuli zgerbiakovy také slíbil že něco vyrobí nebudu prozrazovat co, protoze to nevim na 100% ale mohlo by to bejt dost dobrý. Pristi kolo asi pojmu trochu jinak jelikoz nebudu mit moc casu,tak ted budu premyslet nad dalsim tematem, klidne muzete psat vase napady jelikoz ted me nenapada nic zajimaveho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 10:47 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
no, měl jsem rozdělanou hru na motivy Arcade Volleyball, modely mám hotový, ale přes svátky jsem neměl čas a k ovládání a takovýmto věcem jsem se bohužel nedostal. Tak snad budu mít v dalším kole více času něco udělat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 12:26 am 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Ok, posielam sem teda konecnu verziu. Bohuzial som nestihol vsetko co som chcel, najma moznost nastaveni a tak, ale sikovnejsi si to nastavia niekde v skriptoch. Kazdopadne sa hra na 20 cistych uderov. Ked vyhrate idete do dalsieho levelu, ked prehrate opakujete aktualny level. Level sa da jednoducho ulozit F5. Staci si len pamatat meno profilu. Ma to nedostatky hlavne v menu, takze sa neda vratit a tak, no snad vas bude hra aspon trosku bavit. Ja sa tesim na tie vase.

http://www.prelud.ic.cz/atariboxing.rar


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 10:44 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
nefunguje mi pohyb šipkami, nevite, čím by to mohlo být? (v žádné z vašich dosud zveřejněných her... :-( )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 11:28 am 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
To je dost zvláštní. předpokládam že spustit Game Engine umíš (Klávesa P) a potom by to mělo chodit. Navíc každá hra mapuje klávesy jinak... někdo používá keyboard sensor s přímo namapovanou klávesou, někdo používá z pythonu GameKeys. Zkus hledat v nastavení... Asi by nám hodně pomohlo vědět co máš za mašinu, operační systém a verzi blenderu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 12:04 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 10, 2009 12:38 am
Příspěvky: 313
:D jj, hru zpustit umím. Ale potom to nějak nefunguje. Mám windows Xp, Blender 2.57 (nainstalovanej). Procesor AMD, grafika Nvidia...nevim, co ještě je potřeba vědět.... Předem dík za rady:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 7:22 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Tieto hry su robene pre blender 2.49b. Aspon teda moja a myslim, ze i ostatne. Ale nezda sa mi, ze by mal byt problem v tomto. Ale moyes to skusit prerobit tak, ze sa pozries do senzorov kliknes na pouzitu klavesu a stlacis sipku na svojej klavesnici. Schvalne skusim, ci to bezi pod 2.5x kou.
Ako to inak vypada s ostatnymi hrami?

EDIT: no jasne ze nefunguje, 2.5 pouziva inu syntax, takze napriklad moja hra ti nepojde, lebo pohyb je rieseny skriptom.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 7:31 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
Tak jediná věc co mě napadá že bledner 2.5x stojí uplně za hovno... pověsit je za koule do průvanu za něj... Ještě není stable... většina věcí co je tady je pro blender 2.49b a s 2.57 není kompatibilní !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 8:38 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 16, 2009 7:33 pm
Příspěvky: 521
Bydliště: Praha
Právě kvůli stálým změnám API se kamarád programátor (fakt uměl, v práci dělá soft pro navigace apod.) vykašlal na Blender... :(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 8:48 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Neolker píše:
Právě kvůli stálým změnám API se kamarád programátor (fakt uměl, v práci dělá soft pro navigace apod.) vykašlal na Blender... :(

No tak to je asi tiez trosku nadsazka... Kazdy soft potrebuje zmenu, zvlast ked sa chce zlepsovat, a naberat nove funkcie. A to nejde s prvotnym navrhom donekonecna,a preto je obcas potrebna radikalna zmena... A nehovoriac o tom, ze mohol zostat u stabilnej verzie, napr. 2.49b, s ktorou sa da uz dnes fakt mnoho...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz