Právě je pát bře 29, 2024 10:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 4:48 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
zgerbiak píše:
xixixao píše:
zgerbiak píše:
Len tak zo zaujimavosti. Ako sa to bude hodnotit? Podla hratelnosti, grafickeho spracovania, pribehu, scriptovania :? ..... alebo vstetko do kopi?
A hlavne kto to bude hodnotit?
Ano a mame to sem hadzat ako blendy alebo exe?(blend zabera menej....asi o 2 MB :D)


Myslim že to budeme hodnotit my sami jako prostě "nejlepší" hru... Takže bude na každym co zohlední, jestli se bude soustředit jen na hratelnost, nebo i na grafiku, zvuk, obtížnost, nápaditost atd.


No a nebude to trosicku z kazdeho strany zaujate?

Ja by som navrhol ked budu vsetci hotovy tak to prasknut do nejakej novej temy s hlasovanim. Kazdy by tam mal par obrazkov a subor na sitahnutie.


Trošku si mě nepochopil, mělo by to být prostě jako všechny ostatní soutěže tady, to znamená že to budou hodnotit lidi z fóra... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 4:59 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 08, 2004 7:18 pm
Příspěvky: 788
Bydliště: Plzeň
co udelat hodnoceni grafiky zabavnosti atd. zvlast a absolutni vitez by byl ten co by mel v celkovym souctu nejvic bodu, trosku by se to jeste doladilo jako treba ze by se vysledek nejak vypocitaval z tehle hodnot, protoze v celkovym hodnoceni bude mit vetsi vahu napr. zabavnost nez zvuk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 5:31 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 08, 2005 7:16 pm
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha
no já bych se přiklonil k tomu že by se mněla hra posuzovat jako celek.
VždyÅ¥ grafika je Ä


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 5:46 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
6xx píše:
co udelat hodnoceni grafiky zabavnosti atd. zvlast a absolutni vitez by byl ten co by mel v celkovym souctu nejvic bodu, trosku by se to jeste doladilo jako treba ze by se vysledek nejak vypocitaval z tehle hodnot, protoze v celkovym hodnoceni bude mit vetsi vahu napr. zabavnost nez zvuk


Nesouhlasim, příliš složité a podlě mě dost k ničemu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ??
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 10:22 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 08, 2005 7:16 pm
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha
Nevim jestli mi to nÄ›jak neuniklo :( ale kolik je teda Ä


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 10:48 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
Teď sem to projel a ono to vážně nebylo vůbec řečeno... Já sem měl v hlavě konec září, ale jak tak koukám, tak nevim... Pojďme se tedy dohodnout, já navrhuju zmiňované datum...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: datum
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2005 10:59 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 08, 2005 7:16 pm
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha
Já sem tu nováÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 11:28 am 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
kracho píše:
Takze som zohnal nejake info, tak to sem hodim. Hra je teda obmedzena na 50MB,resp.priloha, ktora sa da poslat, ale mame sa snazit to co najviac minimalizovat, zrejme nejakou kvalitnou kompresiou. Myslim ze to je celkom dostacujuce. Projekty posielajte do 30.9.05 vratane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 4:19 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 30, 2005 1:50 pm
Příspěvky: 1316
Bydliště: Praha
kracho píše:
kracho píše:
Takze som zohnal nejake info, tak to sem hodim. Hra je teda obmedzena na 50MB,resp.priloha, ktora sa da poslat, ale mame sa snazit to co najviac minimalizovat, zrejme nejakou kvalitnou kompresiou. Myslim ze to je celkom dostacujuce. Projekty posielajte do 30.9.05 vratane.


:oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 7:45 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
Lidi jste se zbláznili ne??? 50MB??? co to je??? Jestli nÄ›kdo z vás udÄ›lá hru která má 50Mb tak není borec,ale vůl......myslím že dÄ›lam dostateÄ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 1:22 am 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
50Mega je urcite hodne, hlavne neviem kto to bude stahovat. co sa tyka textur ja pouzivam (zatial) 512x512, ale to je jeden obrazok obsahujuci mnoho veci, takze takych textur tam bude tak maximalne 5. Hra sa ale zvatsi zvukmi, pokial ich niekto planujete robit, ja teda ano.
ad milikiller: daju sa niekde tvoje hry stiahnut? zatial som nasiel len hell a to neviem aku verziu ale v druhom leveli nefungovalo tocenie doprava takze som sa daleko nedostal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2005 1:34 pm 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
No tych 50 MB... Ja robim (nieje to tajomstvo) hru sa autami a mam tam na kazsej texture pohlad na auto z kazdej strany. Mam tam 12 aut a spolu s ich farbami ich tam je 72 textur a kzda z nich ma cez 1000 pixelou... a to su zatial len auta. :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2005 2:11 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Ty tak to robis zle, kludne by som vmestnal do jednej textury 512x512 niekolko aut, v najhorsom by som urobil pre jedno auto jednu texturu.a nie pre auto 4textury, to je blbost.
Respektive by sa dala puzit i jedna jedina textura na vsetky auta, a sice len nejake napisy, popripade ciary, sklo a tak, to potom rozhadzes lubovolne na svoje auta. Farbu aut mozes menit napr aj pomocou vertex paint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2005 3:12 pm 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Ale keby menim farbu pomocou vertex paint tak ta jedna textura s napismi a ciarami by musela mat alfu a ak by som to hodil na to auto tak miesta s alfou by boli jednoducho priesvitne a ak by som dal texturu na add tak by sa zmenila jej farba takze si to neviem predstavit. :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 13, 2005 11:37 pm 
Offline
.....
.....
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 01, 2004 10:03 am
Příspěvky: 526
Bydliště: Most
Tak doufam že nebudete naštvaný a že to není proti pravidlům když jsem použil blender 2.25 blend má pouhých 34KB !!! To jen aby jste viděli že se daj dělat i malý hry....

Zatim sem dam jen screenshot....je to zpitvaný za 3 hodinky..../chvilku mi trvalo než jsem dostal nápad...a pak mi hapal blender) možná se to zmnÄ›ní tak binárka poÄ


Přílohy:
pong.jpg
pong.jpg [ 69.4 KiB | Zobrazeno 1960 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz