Právě je čtv bře 28, 2024 9:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejlepší hry v BGE
PříspěvekNapsal: čtv zář 17, 2009 12:59 am 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 03, 2006 9:44 pm
Příspěvky: 233
Viděl jsem plno skvěle vypadajících videí z rozpracovaných her na youtube, ale skoro žádné pořádné dokončené blenderovské hry neznám (tzn. hry v Blender Game Engine, zkráceně BGE). Nemohli byste se podělit o odkazy na vaši oblíbenou hru? Samozřejmě nemyslím YoFrankie, tu znají všichni (a kromě toho hratelnost ... no, nechci rozpoutávat flamewar, tak se omezím na konstatování, že mi nesedla), ale nějaké jiné. Ale opravdu by tady měly být konkrétní hry (pokud možno se screenshoty/videi), protože kdo se má prohrabávat spoustou nehratelného balastu třeba na nějakých fórech.

Já jsem kdysi hrál závody Club Silo, ale teď už nejsem schopný najít funkční odkaz pro stažení.
Obrázek

Toto téma jsem založil podruhé, snad už bude jasnější, o co mi jde. Původní téma je tady: viewtopic.php?f=17&t=7075

Tady je zajímavý odkaz na seznam her a dalšího, který poslal v původním tématu Kapo: http://blenderartists.org/forum/showthread.php?t=11430


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejlepší hry v BGE
PříspěvekNapsal: pát zář 18, 2009 9:47 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 16, 2008 12:00 am
Příspěvky: 1206
Bydliště: Vsetín
je krapet skoda, ze zde neni uverejneno demo z hry na motivy star gate, na kterem pracoval mimojine johny.D. je ale fakt,ze odkaz je v sekci "vase gameblender projekty". v teto sekci je taky par dodelanych projektu. nejsou to zadna veledila, ale proc je nezminit. :-)
johny.D se zgerbiakem jeste splacali jednu adventuru, odkaz na ni (nebo aspon diskuse o ni) je taky tady na foru:
viewtopic.php?f=3&t=6879


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz