Právě je čtv bře 28, 2024 11:09 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 4:02 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 14, 2005 5:37 pm
Příspěvky: 142
Čaute,

v blizkej dobe si idem kupovať notebook, na ktorom budem používať aj Blender. Nechcem doň investovať príliš veľa penazí - maximalne do 800€ (21 500CZK). Neviem však, či mi bude stačiť graficka NVIDIA GeForce 9300M GS, alebo mam investovať do niečoho drahšieho napr. NVIDIA GeForce 9500M GS, prípadne iné...

Ak mi podľa vas bude treba lepšiu graficku, aka by to mala byť? Možete sem hodiť aj nejake odkazy na notebooky, ktore by ste mi odporučili, to by bolo fajn...

Vďaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 5:16 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
mam 9500M GS a zvladne prumerne sceny. treba do hry delam uplne na pohodu i s vice texturama cca 1024x1024 atp.. cili nemel by to byl problem, jinak na ty slozitejsi sceny..jeste sem nemel takovou, aby se mi to poradne zasekalo :) ale je pravda, ze sem svuj notebook dost setril :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2009 4:16 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 14, 2005 5:37 pm
Příspěvky: 142
Ok vďaka, vyzera to, že ti poriešim noťas s nVIDIA Geforce 9600M GT 512MB, myslim, že mi to bude stačiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2009 11:19 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
Yellowzelo píše:
Ok vďaka, vyzera to, že ti poriešim noťas s nVIDIA Geforce 9600M GT 512MB, myslim, že mi to bude stačiť.

tak ukaz notas, co sis vybral :) (jink 9600 silne nedoporucuju ze skusenosti se stolnimi kartami .. nevim, jak je to u ntb, ale asi obdobne.. :) )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2009 11:24 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
vacik156: no obdobne to nemuze byt, protoze nb verze chipu musi byt kvuli spotrebe prepracovana a kvuli velikosti :wink: napriklad vim ze treba 9500 serie museli byt stahovany z obchodu protoze se hoodne casto stavalo ze shoreli a prodejci nb museli davat bezplatnou vymenu celych zarizeni :lol: byt tebou bych se nejdriv podival na srovnavaci testy obou chipu nez bych rikal to co tvrdis :wink: nikdy nemuzes porovnavat notbookovou grafiku se stolni :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2009 11:28 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
njn, ja mam 9500 a zadny problemy s ni nemam. tedka na tom hraju far cry na medium - high detaily a stredni rozliseni a neseka se a teplotu teda nevim, ale myslim ,ze docela vysoka.. :) jinak mas pravdu, nemuzu srovnavat deskto s ntb ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2009 1:30 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
vacik156: nerikam ze zrovna ty mas problemy s tou grafikou jen rikam ze byli problemy s urcitou serii chipu :wink: zalezi jakou mas :wink: ona je na nb jedna z tech vykonejsich :wink: ale uz to taky nejni to nejlepsi myslim ze Ati je bez konkurence nejvykonejsi v nb segmentu ale ne se vsim kompatybilni :( ale zase sem hoodne rad ze ti Ati je a ze zatapi Nvidii ta pak musi dost slevnovat, ale sem jeden z dosti netradycnich fandu :lol: vzdy volim AMD+Nvidia :lol: :lol: jsem totiz odpurcem Intelu :lol: ale zase si mooc dobre uvedomuju ten vykonostni propad :( :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2009 6:29 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 14, 2005 5:37 pm
Příspěvky: 142
Vybral som si VBI (Verified by Intel) skladačku: http://www.zero.sk/sk/produkty/notebook ... le-pro-95/

Tento model so šasi Compal hl90 ma celkom dobre recenzie aj jeho majitelia si ho chvália.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2009 8:06 pm 
Offline
.......
.......
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 09, 2007 6:31 pm
Příspěvky: 1096
Bumpkin píše:
vacik156: nerikam ze zrovna ty mas problemy s tou grafikou jen rikam ze byli problemy s urcitou serii chipu :wink: zalezi jakou mas :wink: ona je na nb jedna z tech vykonejsich :wink: ale uz to taky nejni to nejlepsi myslim ze Ati je bez konkurence nejvykonejsi v nb segmentu ale ne se vsim kompatybilni :( ale zase sem hoodne rad ze ti Ati je a ze zatapi Nvidii ta pak musi dost slevnovat, ale sem jeden z dosti netradycnich fandu :lol: vzdy volim AMD+Nvidia :lol: :lol: jsem totiz odpurcem Intelu :lol: ale zase si mooc dobre uvedomuju ten vykonostni propad :( :(

toz to ja sem taky odpurce intelu a zastance Nvidie :D ale co, nechame to bejt :)

Yellowzelo píše:
Vybral som si VBI (Verified by Intel) skladačku: http://www.zero.sk/sk/produkty/notebook ... le-pro-95/

Tento model so šasi Compal hl90 ma celkom dobre recenzie aj jeho majitelia si ho chvália.

vau..kdyz na to tak koukam, tak od 20 000 sk (v kc to bude jeste min :) ) takovej notebook stredni tridy :) (ne-li lepsi, nez mam ja .. a ja mam za 18 000 kc :D )


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz