Právě je čtv bře 28, 2024 1:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob črc 19, 2008 2:25 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
quadro nemuzes srovnavat s g-forcem :wink:
jednoduse co si si mohl odposlechnout z videjka je uz jen to ze G-force dokaze utahnout max dva monitory to je maximum , s Quadrem roztahnes i vic montaku jeden velkej klad, pak musis pocitat ze ta karta nejni stavena navykon ve hrach, tim ze ji testujou v syntetickejch zkusebnich programech je sice hezky ale nic mi to nerekne protoze pri kazdym testu poda ta grafika jinej vykon, kdyz uz ji testovat tak hezky na aplikacich pro ni delanych tak ze cad a dalsi tyto programi, kort kdyz ted v zari vyjde Photoshop pro graficky karty (nepojede prez procesor ale prez grafickou kartu) a myslim ze v tom videjku bylo dost jasne ukazano jaky jsou klady o proti G-force, ta grafika by ti praktycky mela vydrzet ne rok ale nejmin dva :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte črc 29, 2008 11:21 am 
Offline
...........
...........
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 18, 2004 4:13 pm
Příspěvky: 1898
Bydliště: Slovensko, Bratislava
Našiel som stránku kde sú testy grafík pre NB.
Sú tam ich záklané parametre, body z 3DMark-u + hry(F.E.A.R., Doom3) aké sa dajú na danej grafickej rozbehať a s akými detailami a fps-kom.

http://www.notebookcheck.net/NVidia-Qua ... 216.0.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 16, 2009 9:16 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 19, 2009 8:07 am
Příspěvky: 31
No, Bump sice píše o nVidia, ale já problém s Blenderem na ATIně nemám, a co se týče poměru výkon/cena, vycházejí mnohem lépe imo. Osobně mám 3450HD, což už je docela slušná grafika pro normální účely (v poho jsem na ní hrál i TocaRD GRID!), a dneska stojí tak kolem 700! (samo není do notesu, jen chci říct, že ATI od dob HD řady jsou úplně jinde, než byly předtím!)

JayM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 1:38 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
janmatys: to sice ano ale stale nemaji takovou podporu jako Nvidie :wink: ja nerikam ze bude mit clovek s Ati automaticky problem jen rikam chce-li se clovek vyvarovat problemum sahne po Nvidii a to z duvodu ze pri vypusteni je na ni vse funkcni, ne jako u Ati ze se podpora teprve dodelava :wink: , problemy jsou ale vetsinou u starsich serii jako X serie nebo HD2000 serie (z me zkusenosti)

tim ale nechci rikat ktery grafika je lepsi ci horsi :wink: sam nyni doporucuji Ati ale preferuji Nvidii kvuli vyse zminenemu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 8:08 am 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
janmatys píše:
No, Bump sice píše o nVidia, ale já problém s Blenderem na ATIně nemám, a co se týče poměru výkon/cena, vycházejí mnohem lépe imo. Osobně mám 3450HD, což už je docela slušná grafika pro normální účely (v poho jsem na ní hrál i TocaRD GRID!), a dneska stojí tak kolem 700! (samo není do notesu, jen chci říct, že ATI od dob HD řady jsou úplně jinde, než byly předtím!)

JayM


Neotvírej rok stará témata. Příště to nebudu tolerovat a bude následovat odměna!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz