Právě je pát bře 29, 2024 7:46 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: tablet
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2007 12:37 pm 
Offline
..
..
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 11, 2007 9:24 pm
Příspěvky: 71
chtel bych se zeptat jestli je tento tablet dobry http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-564989)-tablet-genius-pensketch-9-x.html
moc se vtom neviznam ale rozmerove by mi celkem vyhovoval
dik za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2007 1:04 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 14, 2004 5:45 pm
Příspěvky: 709
Bydliště: Podivín
mno vypadá docela pěkně :) já sem si objednával tenhle

http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=43362

oproti tomu tvojemu má sice "pouhých" 512 úrovní stlačení, ale i po víc než půlročním používání sem na maximum spokojen :) pokud ti ovšem nevadí dát za něj ty peníze, tak do něj jdi :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2007 4:39 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
Dlaha: zalezi co na tom budes delat, pokud budes kreslit rozmerny veci /jako velky plakaty) tak kup nejakej s vlkou plochou, ale pokud to chces jen vizkouset jsem pro nejakou stredni cestu, ne Wacom a ne nejakej smejd, podle me si si nevybral na vyzkouseni spatnou znacku (sice tezsi pea ale na to se da zvyknout), tak tek tabletu, vybral si si stary model ted Genius uvedlo par novejch stylovejch modelu ktery jsou skoro tak stejne velky jako ten tvuj ale evnejsi treba tendle bych si asi vybral ja
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=48124


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2007 9:20 am 
Offline
.........
.........
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 25, 2004 1:45 pm
Příspěvky: 1517
Bydliště: Mělník
Bumpkin: Nevím proč né tablet Wacom - Wacom je to nejlepší na trhu s tabletama...v nižších cennových hladinách pak Genius...
Takže když kvalita,tak Wacom,když cena,tak Genius (nebo něco podobného)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: tablet
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2007 12:16 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Dlaha píše:
chtel bych se zeptat jestli je tento tablet dobry http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-564989)-tablet-genius-pensketch-9-x.html
moc se vtom neviznam ale rozmerove by mi celkem vyhovoval
dik za odpoved


Téma s tabletem se zde omílalo už několikrát. Nic proti novému tématu, nicméně v "Koncepty a kresby" to nemá co dělat! :twisted:


Naposledy upravil SirThomas dne pon lis 05, 2007 7:01 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2007 12:19 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Bumpkin píše:
ne Wacom


Také by mě zajímalo proč né Wacom, když nakousneš "a" nebylo by špatné doplnit i "b". Jednoznačně je Wacom Top v tabletech, kdeže je podle tebe zádrhél?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2007 5:48 pm 
Offline
........
........
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 04, 2006 8:20 pm
Příspěvky: 1364
Bydliště: Doma
Zadrhel je v tom, že Bumpkin nemá Waxcom z nejasnéhop duvodu rád...nejenom waxcom ale vse co je nejpouzivanejsí, že Bumpe? :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2007 1:29 am 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
freekill: to nejni pravda (sem sice za to ze nesmi jit clovek se stadem ale vseho moc skodi)

SirThomas: Genom odpovedel za me, je sice pekny mit doma wacom (nerikam ze ja bych ho nebral nekterej z tech modelu) ale ta cena je fakt monstroozni (vim ze mi odpovis ze za kvalitu se plati... ale uz ne jednousem se v elektronice presvedcil ze i to nejlevneji muze dobre fungovata ahlavne vydrzet dyl jak to kvalitni drahy, tak ze hned nedoporucuju to vsemi oplivane a vsemi vynasene do nebes, ne vzdy to je pravda :wink: )

Genom: hehe prave si si sam odpovedel :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2007 2:03 am 
Offline
_
_
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 11, 2004 4:55 pm
Příspěvky: 1439
Bydliště: Prostějov/Brno
Ne že bych chtěl někomu vnucovat nějakou značku (fakt za to nemám provize, ale jestli je tu nějaký zástupce oné firmy, číslo účtu můžu poslat soukromou zprávou :D ), ale třeba Wacom, co mám na stole, tedy A5 Wide, je plně postačující pro jakoukoli práci, větší už se na stůl blbě vleze, a cena bratrů 11 tisíc Kč za nástroj, který s přehledem vydrží 4 nebo 5 let (já ho mám 3 roky, předchozí intuos A6 jsem používal skoro 7 let a dodnes funguje) mi ve srovnání s cenou a životností všeho ostatního kolem HW nepřijde nijak monstrózní... A že bych byl nějak extrémně prachatej se říct rozhodně nedá...

Nicméně "boj proti systému" používáním jiných než nějakou skupinou lidí uznávaných značek je zrovna tak dobré kritérium pro volbu jako každé jiné- každému co životní filosofie velí a peněženka dovoluje :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2007 12:30 pm 
Offline
.............
.............
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 2:04 pm
Příspěvky: 2372
Bydliště: Klatovsko/Praha
tol: krasne si to rekl: a penezenka dovoli :)
ja proste budu uvazovat nad tim jestli mam dat 3-5 tisic za Wacom mit malou plochu s velkou kvalitou, nebo 1-3 tisice za Genius a mit velkou plochu s mensi kvalitou, a to ani nevim jestli ten Tablet vyuziju nevm ani jestli me to s nim bude bavit :) zatim pro me bylo vzdy vyhodnejsi ty penize strcit do neceho jineho nez do tabletu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2007 12:58 pm 
Offline
666
666
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2004 5:34 pm
Příspěvky: 968
Bydliště: Prostějov
Bumpkin píše:
tol: krasne si to rekl: a penezenka dovoli :)
ja proste budu uvazovat nad tim jestli mam dat 3-5 tisic za Wacom mit malou plochu s velkou kvalitou, nebo 1-3 tisice za Genius a mit velkou plochu s mensi kvalitou, a to ani nevim jestli ten Tablet vyuziju nevm ani jestli me to s nim bude bavit :) zatim pro me bylo vzdy vyhodnejsi ty penize strcit do neceho jineho nez do tabletu :)


Tak tohle vysvětlení už má logiku. :wink: Osobně si pořizuji kvalitní HW a tablet od Genius, kdy po 3 měsích práce vyjeté koleje v citlivé oblasti znechutily práci, mi už do baráku nesmí. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz