Právě je čtv bře 28, 2024 7:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BGE soutěž?
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 5:47 pm 
Offline
 ...
 ...
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 27, 2005 9:38 pm
Příspěvky: 149
Bydliště: ČR
Zdravím, mám trochu netypickou otázku. Když jsem si po delší době procházel témata BGE na tomto fóru, hlavně pak soutěže a BGE projekty, tak většina projektů - plno z nich nadějných - nakonec upadla v zatracení. (Přiznávám, že jsem se na pár mrtvých "hrách" také podílel). Třeba batwinova soutěž v lowpoly modelování a texturování mně přišla jako super nápad, zpracování bylo také vpohodě, dořešená pravidla atd., ale cíl projektu je v nedohlednu. Četl jsem také Miliho topic ve Vrbovně. Vím, že nějaké soutěže jednotlivců probíhají a to úspěšně...
Je tady plno schopných lidí, někteří se "vyžívají" v lowpoly modelování, jiní jsou zase schopní naskriptovat plno užitečných věcí, tak mě napadlo - co takhle spojit síly ve společném projektu české komunity Blenderu? Nebyla by to žádná hurá akce, vymyslel by se projekt a téma, které by bylo v našich silách. Prodiskutovaly se nápady (nejlepší by se vybral třeba formou hlasování), přihlásili by se zájemci (plno lidí má teď kopu volna), vytvořily by se rozpisy práce, každý by dělal zodpovědně sám za sebe, ale také za celý kolektiv. Odměnou by mohla být dokončená hra, a pocit, že jsem se podílel ;-)

P.S. Záměrně nepíšu nic konkrétního, zajímal by mě váš názor na podobný projekt, účastnili byste se? Tak hurá do diskuze :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BGE soutěž?
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 6:49 pm 
Offline
....
....
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 02, 2009 8:18 am
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina
Ja nad tym uz rozmyslam dlhsie.... mohlo by to byt dobre.
Napr: Zgerbiak je dobry skripter...on by mohol riesit kodovu stranku hry, a niektorý iba modely a niektorí iba textury (aby to nevyzeralo jak 15 hier pozliepanych dokopy)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BGE soutěž?
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:01 pm 
Offline
.....
.....

Registrován: sob srp 20, 2005 5:03 pm
Příspěvky: 539
Nápad to nie je zlý, ale i také tu boli a stroskotali. Každopádne držím palce....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz